Dovolená v lednu 2022

V pátek 14.1.2022 čerpáme dovolenou. V akutních případech Vás ošetří lékaři z ordinace Asclepius Medical s.r.o. (ordinace na patře).

https://www.asclepius.cz/

Děkujeme za pochopení, Vaše ordinace

Očkování proti onemocnění COVID-19

Očkujeme první, druhou i třetí dávku vakcíny proti onemocnění COVID-19 vakcínou Pfizer/BioNTech. V případě zájmu se objednejte přednostně e-mailem nebo telefonicky.

Vaše ordinace.

Ordinace Nusle se 1. 11. 2020 otevírá pacientům

Od 1. 11. 2020 přebírá pacienty MUDr. Jaroslava Šuhaje MUDr. Pavel Feilhauer. Zdravotní sestrou zůstává Eva Tremlová. Těšíme se na vás v budově Nuselské polikliniky, ve 3. patře, budově B.

MUDr. Pavel Feilhauer studoval obor Všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Již během studia medicíny se rozhodl pro specializaci v oboru Všeobecné praktické lékařství. Po ukončení vysokoškolského studia pracoval v Lékařské ordinaci Vyšehrad.

Eva Tremlová studovala Střední zdravotní školu v Ústí nad Labem. Potépracovala jako zdravotní sestra na Infekčním oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Následně pracovala v oční ambulanci ve Varnsdorfu. Po přestěhování do Prahy pracovala na zdejší poliklinice v ordinacích praktických lékařů MUDr. Dagmar Brejchové a MUDr. Jaroslava Šuhaje.