MUDr. Pavel Feilhauer

Ordinace Nusle

Zdravotnické zařízení poskytuje komplexní léčebně-preventivní péči v oboru všeobecné praktické lékařství a pracovně lékařské služby pro firemní klienty.

Prosíme naše pacienty, aby se z důvodu aktuálně probíhající epidemie COVID-19 na veškerá vyšetření vždy objednávali.

Seznam testovacích míst na COVID-19 v Praze zobrazíte kliknutím zde.

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Poskytujeme léčebně-preventivní péči v oboru všeobecné praktické lékařství a pracovně-lékařské služby pro firemní klienty.

Pečujeme o akutní i chronické pacienty a klademe důraz na preventivní prohlídky a poskytování moderní zdravotní péče založené na individuálním přístupu k pacientům. Součástí náplně naší práce je i dispenzarizace diabetiků a pacientů s kardiovaskulárními chorobami.

Provádíme jak povinné očkování, tak i očkování pro cesty do zahraničí.

Naše ordinace je zařízena standardním přístrojovým vybavením. Výhodou těchto metod je jejich snadné provedení a téměř okamžitý výsledek přímo v ordinaci

EKG,
CRP (C-reaktivní protein),
INR (vyšetření krevní srážlivosti),
iFOBT (test skrytého krvácení do stolice),
StrepTest (průkaz streptokoků).

Náš tým

O vaše zdraví pečuje tým Ordinace Nusle.

MUDr.
Pavel Feilhauer

Vystudoval obor Všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Již během studia medicíny se rozhodl pro specializaci v oboru Všeobecné praktické lékařství. Po ukončení vysokoškolského studia pracoval v Lékařské ordinaci Vyšehrad.

Od 1. listopadu 2020 pracuje jako všeobecný praktický lékař v Ordinaci Nusle.

 
Eva Tremlová

Vystudovala Střední zdravotní školu v Ústí nad Labem. Poté pracovala jako zdravotní sestra na Infekčním oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Následně pracovala v oční ambulanci ve Varnsdorfu. Po přestěhování do Prahy pracovala na zdejší poliklinice v ordinacích praktických lékařů MUDr. Dagmar Brejchové a MUDr. Jaroslava Šuhaje.

Od 1. listopadu 2020 pracuje jako zdravotní sestra v Ordinaci Nusle.